За словами Джамали, у дитинстві вона була жертвою нещадного булінгу. Дітям не сподобалось, що майбутня артистка співала, тому вони влаштували для неї справжню розправу.

Читайте також: Дзідзьо розповів про втрату батька: відео

Було таке, що мені одного разу просто натерли обличчя виноградом та набили мене, бо я співала. Мені довелося розповісти усе батькові,
– поділилась Джамала.

Водночас Позитив (Олексій Завгородний) зізнався, що у школі його називали дівчинкою через високий тембр голосу. А от Дзідзьо (Михайло Хома) ставав жертвою насмішок через маленький зріст.

Відверті історії зірок про булінг спровокував виступ однієї з учасниць вокального проекту "Голос. Діти-5" Майрамик Авоян. Дівчинка обрала пісню "Водограй", яка не стала її щасливим квитком у наступний етап проекту. Після виконання композиції школярка розповіла, що народилась у вірменській сім'ї, тому часто стає жертвою булінгу.

"Я з вірменської родини. Хотіла донести, що у кожної людини є недоліки, це стосується зовнішності. Але це не важливо, адже головне те, що в людини всередині і те, що вона відчуває", – зі сльозами на очах зазначила Майрамик.

"Голос. Діти-5": дивитись онлайн – виступ Майрамик Авоян