На початку 2020 року у родині Наталки Карпи сталось чимало подій. В останні дні грудні на світ з'явилась її перша дитина, яку щасливі батьки назвали Златою. З новонародженою донькою та чоловіком Наталка Карпа вже повернулась додому. Однак не тільки приємними подіями відзначились перші дні нового року.

Дивіться також: Наталка Карпа показала рідкісні фото з пологового будинку

Артистка опублікувала на фейсбук-сторінці щемливий допис, у якому розповіла про смерть своєї бабусі Наталії. Ймовірно, саме на її честь зірка отримала ім'я. З прихильниками Наталка Карпа поділилась болем втрати та спільними знімками з бабусею.

Лети, моя Наталочко, у далі... Знаю, тебе там зустрічатиме дідусь... Нарешті ти побачишся з батьками, яких так часто згадувала. І молю, щоб Господь взяв твою душу до себе! Тепер на небі у нас всіх буде на одного ангела-охоронця більше! Страшенно сумую за тобою! Світла пам’ять тобі, моя бабусю!
– написала Наталка Карпа.

Такий зворушливий допис викликав чимало коментарів від прихильників артистки: десятки людей залишили слова співчуття Наталці Карпі. "Вічна пам’ять! Дочекалася правнучки і відійшла у світ вічний! Співчуваю", – написала одна з користувачок мережі.


Наталка Карпа з чоловіком та бабусею / Facebook / @natalika.karpa


Найближчі родичі Наталки Карпи / Facebook / @natalika.karpa


Наталка Карпа розповіла про смерть бабусі / Facebook / @natalika.karpa


Померла бабуся Наталки Карпи / Facebook / @natalika.karpa