Артистка вирішила не вдаватись у деталі. Однак своїм прихильникам у мережі Наталія Могилевська показала, як у неї спухла одна щока. За збігом обставин, саме 22 лютого в артистки була запланована зустріч з командами із нового сезону "Ліги сміху". Тому Наталія Могилевська проявила креатив та намалювала на обличчі смайлики і набір букв.

Читайте також: Наталія Могилевська зізналась, ким працює її бойфренд

"Я пережила сьогодні стоматологічну операцію і в мене спухла щока. А мені сьогодні зустрічатися з командами, там гарні молоді хлопці. Загалом, я розв'язати проблему ось так креативненько. Цим і відрізняються творчі божевільні люди від звичайних", – розповіла Наталія Могилевська.

Про участь у розважальному проєкті Наталія Могилевська розповіла ще в перші дні лютого 2020 року. Зірка зізналась, що стане новим тренером шоу "Ліга сміху". Артистка буде допомагати двом командам поборотись за перемогу в проєкті.

Я щаслива стати тренером двох прекрасних команд в проєкті "Ліга сміху"! Ми всі стали занадто серйозними, нам не вистачає легкості, радості і самоіронії. Привітайте мене і побажайте нам успіху,
– написала раніше Наталія Могилевська.