Наталія Могилевська у розмові з журналістами видання Elle розповіла про зв'язок творчого та особистого життя. Артистка зізналася, що кожну композицію вона присвячувала певним подіям, стосункам чи розставанням.

Читайте також Наталія Могилевська презентувала проникливий фільм про кохання, створений з її старих пісень

Наталія Могилевська розповіла про стосунки з Владом Ямою

Наталія брала участь у проєкті "Танці з зірками", де виступала у парі разом із Владом Ямою. Після цього у шоу-бізнесі активно обговорювали їхній роман. Однією з причин таких чуток став вибуховий хіт виконавиці "Я сама выбирала этот танец", де Влад був головним героєм кліпу.

"Майже всі мої пісні були присвячені конкретним подіям у житті, романтичним стосункам та розривам. Я захопилася танцями і написала трек "Я танцювала". Десять років тому, коли виступала разом із Владом Ямою, ми зняли кліп "Я сама выбирала этот танец". Ось тому більшість моїх робіт є автобіографічними. Важко відокремити себе від того образу, який я сама створюю та продюсую. Моя творчість взагалі невіддільна від особистого життя", – розповіла Могилевська.

"Танці з зірками" були певним етапом у творчому житті знаменитості. Саме тому вона сповна показувала свої емоції на паркеті, а згодом висловлювала їх у піснях, які ставали вибуховими хітами. Співачка не вміє приховувати почуттів і все, що відчуває у реальному житті, розповідає у піснях.