Про це зірка заявила в інтерв’ю BuzzFeed.

Як пишуть у виданні, у 2009 році актриса підписала петицію на підтримку режисера, якого звинувачували у згвалтуванні 13-річної Саманти Геймер. Тоді свої підписи також поставили такі зірки як Уес Андерсон, Мартін Скорсезе, Вуді Аллен, Тільда Свінтон, Наталі Портман та інші.

Читайте також: Тарантіно вибачився перед дівчиною, яку колись згвалтував Роман Поланскі

Я беру на себе відповідальність за те, що не обдумала ситуацію досить добре. До мене підійшов чоловік, якого я поважала і сказав: "Я підписав це. Ти теж?". Я була впевнена, що це просто була помилка,
– зізналась актриса.

Вона додала, що тоді всі жили в іншому світі і не підозрювали про такі жахіття в Голлівуді.

"Те, що я відчуваю, що я взяла із цього, – це співпереживання людям, які допустили помилки. Ми жили в іншому світі, і це нічого не виправдовує. Але ви можете відкрити очі і повністю змінити спосіб життя. Мої очі не були відкриті досить, – підсумувала Наталі Портман.

Хто такий Роман Поланскі?

Роман Поланскі є відомим режисером в кінематографі, який за 84 роки життя створив низку всім відомих фільмів: "Піаніст", "Китайський квартал", "Дитина Розмарі", "Різанина" та інші. Однак окрім великого творчого доробку, він отримав славу голлівудського гвалтівника та педофіла, якого неодноразово намагалась судити за скоєні злочини.