Фото з'явилось на інстаграм-сторінці Насті Каменських та одразу ж розбурхало мережу. Артистка грайливо позувала в чорній піжамі, яка оголювала стрункі ноги української знаменитості.

Дивіться також: У білизні чи без неї: 10 еротичних фото Наді Дорофєєвої

Та у дописі вона вирішила звернути увагу прихильників на аксесуар, який часто показує у кадрі. Ланцюжок із написом love для Насті Каменських дуже особливий, про що вона залюбки розповіла підписникам блогу.

"Таке банальне слово, сенс і силу якого багато хто вже не помічає. Але ж стільки в ньому насправді сенсу. І змістом воно наповнює все навколо. Кохати і бути коханим. Найважливіше завжди найпростіше. Це чудо і дар, який ніколи не можна сприймати як даність. Тому мій ланцюжок на шиї – це нагадування про найважливіше в цьому світі. Про любов", – пояснила Каменських.

Це не перший звабливий кадр, яким Настя Каменських поділилась на карантині. Раніше артистка долучилась до #pillowchallenge, за умовами якого оголилась і прикрила своє тіло подушками та ременем. Настя Каменських з креативністю підійшла до челенджу та навіть станцювала в такому образі.