Настя Каменських, перебуваючи на карантині, не забуває про важливість спорту та підтримання фізичної форми у хорошому стані. Зірка кожного ранку проводить тренування у прямому ефірі та дає корисні поради глядачам. Також NK розповіла, як потрібно поводити себе до і після занять, щоб вони дали бажаний результат. Артистка зазначила, що підготовка та відновлення не менш важливі, ніж самі вправи.

Читайте також: Тіна Кароль показала, як тримає себе у формі під час карантину: фото та відео

Настя зазначила, що при неправильних тренуваннях організм запам'ятає спорт, як щось негативне, після чого він відчуває біль та втомлюється. В такому випадку заняття не дадуть жодного результату.

Поради ефективного тренування від Насті Каменських:

  • Не починайте тренування відразу після сну. Організму потрібен час, щоб налаштуватися зі стану спокою в стан готовності до навантажень. Я обожнюю бігати і тренуватися вранці, але прокидаюся як мінімум за годину до цього.
  • Обов'язково потрібна розминка. Не підготовлені м'язи не можна тренувати. Це може стати причиною важких травм та сильної крепатури навіть від простих вправ.
  • Після тренування необхідна розтяжка. Вона прибирає напругу м'язів, які через це напружують суглоби, що є небезпечним.
  • Спіть достатньо. Саме уві сні організм відновлюється і виробляє гормони, які впливають на спалювання жирів, обмін речовин і зміцнення м'язів. Однією з причин, чому ви не худнете, може бути те, що ви мало спите.
  • Пийте воду. Для всіх це вже порада, але скільки з вас п'ють достатньо чистої води? Це ваша еластичність шкіри, відсутність целюліту, міцні судини і серце.