За словами Насті Каменських, нещодавно зіркове подружжя відправилося у їхній другий медовий місяць. Для серпневої відпустки вони обрали сонячну Італію. Ймовірно, романтична атмосфера надихнула українську співачку на відвертості під спільними знімками з Потапом, адже вона розповіла один із секретів успіху їхніх стосунків.

Читайте також: Настя Каменських і Потап вирушили на відпочинок у Прагу: романтичні фото

Новоспечена дружина заявила, що перш за все її чоловік Потап є для неї близьким другим і вона вважає дружбу дуже важливим пунктом у відносинах.

Любов і дружба завжди йдуть рука об руку. Безцінно, коли твій чоловік ще й твій найкращий друг. Тільки тоді ви відчуваєте спектр найщиріших і неймовірних емоцій! Ви ділитеся найпотаємнішим, надихаєте один одного, відчуваєте щастя в кожній хвилині. І звичайно ж, веселитеся, посміхаєтеся, дурієте і смієтеся. Як ми з Потапом на цьому фото. Коли ви зі своїм чоловіком справжні друзі – цінуйте це. Вам неймовірно пощастило,
– написала Настя Каменських.

Варто додати, що фото, під яким співачка залишила такий коментар, дійсно кумедне. Потап постав перед камерою з цікавим аксесуаром на голові – живими квітами, а його дружина Настя сміялася з нього, закриваючи обличчя руками.