Стосунки з близькими людьми – це найцінніший дар, який є в нашому житті і який необхідно берегти. Ми часто робимо боляче тим, кого любимо, навіть не задумуючися над цим. А натомість чекаємо турботливого ставлення, розуміння та підтримки. Настя Каменських дала декілька порад, які допоможуть краще розуміти дорогих серцю людей та налагодити стосунки з ними.

Читайте також: Тренди взуття 2020: модна добірка від Насті Каменських

Над стосунками з близькими людьми потрібно багато працювати, але спершу необхідно розібратися у них та визначити прогалини.

Поради для зміцнення стосунків від Насті Каменських

  1. Пишемо список близьких людей. Після цього біля кожного імені зазначаємо: що він любить, який колір, яку їжу, про що мріє, що б хотів отримати на найближче свято, про що думає перед сном.
  2. Якщо є якісь прогалини, то необхідно заповнити їх. Поговоріть з близькми за вечерею або за чашкою ароматної кави. Якщо все знаєте – це чудово. Подумайте, який подарунок можете зробити для цієї людини просто сьогодні. Не обов'язково щось купувати. Найкраще подарувати емоції, прекрасні спогади, спільне проведення часу, теплі слова.
  3. Напишіть окремо ім'я кожної близької людини і зазначте, які у вас стосунки зараз і які ви б хотіли, щоб були. Визначте, що ви можете зробити для їх покращення.
  4. У будь-яких взаєминах важливо не тільки віддавати, а й отримувати. Завжди почніть із себе, але якщо раптом ви зрозумієте, що чогось не вистачає, то попросіть це від людини. Можливо, якщо ви щодня готуєте сніданки, обіди та вечері, то вам було б приємно отримати чашку кави в постіль у вихідний день.
  5. Поговоріть з цією людиною. Зробіть це м'яко і спокійно. Розкажіть, що вона дуже важлива і дорога для вас.