На особистій сторінці артистки в інстаграмі з'явилося фото, на якому вона показала апетитні форми. У дописі NK розповіла, що потрібно зробити для того, щоб отримати накачані сідниці.

Читайте також Настя Каменських розсекретила свій раціон для стрункої фігури

Вправи для сідниць від Насті Каменських

Присід з широким розведенням ніг

  • Вправа чудово підходить для сідниць, ніжок і внутрішньої частини стегна.
  • Станьте рівно, але при цьому зберігайте природний прогин в попереку. Розставте ноги в сторони, а стопи мають бути назовні. Відведіть таз назад і на вдиху зробіть присід до того рівня, щоб ваші стегна були паралельні до підлоги. Коліна не повинні з'їжджатися всередину. На виході піднімайтеся, стискаючи сідниці.

Сідничний місток

  • Вправа для тих, кому складно присідати.
  • Ляжте на спину. Ноги зігніть в колінах, повільно піднімайте їх та опускайте таз. При цьому верхня частина тіла має бути нерухомою. Під час підйому необхідно напружити сідниці, а після – не опускати таз до кінця на підлогу.

Відведення ніг назад з упором на підлогу

  • Станьте на коліна на підлозі або на килимку. Упріться витягнутими руками в підлогу на ширині плечей. Не прогинайте поперек. Піднімайте одну ногу доти, доки ваші стегна не будуть паралельними корпусу. На верхій точці стисніть сідниці. Поверніться у вихідне положення і повторіть рухи з іншою ногою.

Для початку необхідно виконувати кожну вправу п'ятнадцять разів по три підходи. Коли ви зрозумієте техніку і відчуєте свої м'язи, поступово додавайте обтяжнювачі. Необхідно почати з 1 кілограма і збільшувати вагу.