Сім'я Алека Болдвіна переживає не найкращі часи. Всього за пів року після викидня його дружина Гіларія оголосила про ще одну втрату. Відповідну заяву жінка зробила на своїй сторінці в інстаграм, додавши до допису щемливе відео, записане спільно з донькою Кармен.

Читайте також: 61-річний Алек Болдвін і його вагітна дружина розсекретили стать майбутньої дитини: фото

"Нам дуже сумно ділитися з вами тим, що ми дізналися сьогодні: наша дитина померла на четвертому місяці. Ми також хочемо, щоб ви знали: незважаючи на те, що зараз ми не в порядку, все буде добре. Нам дуже пощастило, що у нас є четверо здорових дітей, і ми завжди про це пам'ятаємо", – розповіла Гіларія Болдвін.

Ймовірно, новину про втрату п'ятої дитини голлівудський актор дізнається, як і понад 600 тисяч користувачів мережі, які стежать за блогом його дружини. У зверненні Гіларія зізналась, що оприлюднений ролик був адресований Алеку.

Я розповіла про це Кармен та взяла її, щоб послати це Алеку. Я думаю, це хороший спосіб поділитися цим з тобою. Я сказала їй, що ця дитина не народиться, але ми дуже постараємося подарувати їй маленьку сестричку іншим разом... Я все ще в шоці і не зовсім розумію, що відбувається,
– додала Гіларія.

Наприкінці допису дружина Алека Болдвіна звернулась до журналістів з проханням не турбувати її сім'ю у такий нелегкий час.

Як відомо, навесні 2019 року Алек Болдвін та Гіларія втратити п'яту дитину. Жінка з болем пережила цей період та після ретельного обстеження заявила, що немовля не мало шансів вижити. Та не минуло й року, як родина Болдвінів знов готувалась до поповнення. У жовтні 2019-го пара заявила, що чекає на народження донечки. У дописі Гіларія звернулась до прихильниць, які пережили викидень, щоб на власному прикладі показати: після втрати дитини потрібно продовжувати жити. І хоч вагітність протікала добре, на четвертому місяці дружина Алека Болдвіна вдруге втратила нащадка.

Хто такий Алек Болдвін?Актор, відомий за участю у фільмах "Присяжна", "Прелюдія до поцілунку", "Перл-Гарбор", "30 потрясінь", "Жасмин" та ін. До 2002 року Алек Болдвін був одружений з акторкою Кім Бейсінгер, від якої має повнолітню доньку. У 2012 році знаменитість офіційно оформив стосунки з Хіларією Томас. Пара виховує 4 дітей.