Як відомо, Джамала народила первістка 27 березня. Свого сина співачка назвала Еміром-Рахман Сеїт-Бекір ог'ли Сулеймановим. Зіркову кар'єру вона вирішила не припиняти, а поєднувати материнство з виступами та зйомками.

Читайте також: З дитиною та батьками: Джамала показала милі кадри перед ефіром "Голосу країни"

Варто зазначити, що Джамала вправно виконує свої обов'язки та не потребує допомоги матері, яка гостює зараз у співачки. Коли зірка їде на зйомки, з дитиною сидить її чоловік – Сеїт-Бекір.

На перший місяць народження дитини співачка опублікувала ніжне фото з сином. Джамала в блузі та спідниці зворушливо тримає малятко на руках. При цьому вона задумливо дивиться у вікно. Свого сина зірка не готова показувати громадськості, тому ретельно ховає його обличчя. На новому знімку Джамала закутала дитину в пледик, мило підтримуючи його голову.

Наш перший місяць разом,
– підписала фото Джамала.

Попри насичений робочий графік Джамала навіть встигає взяти участь у прогулянці з сином. Разом із молодою мамою Катьою Осадчою вона вийшла на вулиці столиці. На знімку співачка щасливо тримає візок з дитиною та посміхається в камеру.

Хто така Джамала?
Знаменита українська співачка, яка перемогла конкурс Євробачення-2016. Кримськотатарська вокалістка, окрім музиної кар'єри, активно бере участь у популярних проектах. Зокрема, у Нацвідборі до Євробачення та "Голосі країни". Навіть на останньому місяці вагітності вона не припиняла зйомок, тому речі для полового будинку возила завжди із собою.