Як повідомляє Deadline, один із учасників знімального процесу поскаржився на погане самопочуття. Лікарі зробили пробу на коронавірус, яка показала позитивний результат. Наразі представники студія Warner Bros. не розголошують деталей щодо інциденту і тримають у секреті ім'я інфікованої людини.

До теми: 7 моторошних фільмів про епідемії та віруси

Відомо, що знімальний процес зупинили на невизначений термін. Усі, хто працював над створенням 4 сезону серіалу "Рівердейл" проходять медичне обстеження. Ймовірно, студія введе карантин.

"Ми тісно співпрацюємо з відповідними органами влади та медичними установами у Ванкувері, щоб обстежити усіх людей, які могли контактувати з нашою знімальною групою. Здоров'я та безпека наших працівників – наш пріоритет", – йдеться в офіційній заяві.

Що відомо про серіал "Рівердейл"?

Це популярна підліткова драма, сюжет якої написаний за мотивами коміксу Archie Comics. Головні герої – Арчі Ендрюс та його друзі, які живуть у невеличкому місті Рівердейл. Після вбивства школяра Джейсона вони об'єднуються, щоб розкрити моторошні таємниці міста. Під час пошуків правди підлітки стикаються з випробуваннями та опиняються на межі смерті.

Головні ролі у серіалі отримали: Кей Джей Апа, Лілі Рейнхарт, Каміла Мендес, Коул Спроус, Кейсі Котт. Наразі у мережі презентували 15 епізодів нового 4 сезону. Коли ж з'явиться продовження захопливої історії – невідомо.

Дивіться трейлер серіалу "Рівердейл": відео