Новоспечене подружжя відпочиває на яхті Christina O, на якій раніше відбулись передвесільні вечірки легендарної Грейс Келлі і короля Монако Реньє. Нові знімки Клум розмістила на своїй сторінці в Instagram.

Читайте також: 46-річна Хайді Клум показала фото топлес і засвітила свою обручку: 18+

На фото щасливі Хайді і Том позують на казковому тлі вечірнього заходу. Музикант ніжно цілує свою дружину у щоку, а модель дивиться прямо у камеру, щиро усміхаючись.

Романтичні знімки містера і місіс Каулітц зібрали чимало вподобань у мережі й від інших світових знаменитостей, серед яких – блогерка К'яра Ферраньї.

"Поверніть нас до цього прекрасного місця Капрі", – додала у підписі закохана Хайді Клум.


Хайді Клум і Том Каулітц / Instagram / @heidiklum


Хайді Клум і Том Каулітц / Instagram / @heidiklum


Принт сукні Хайді Клум / Instagram / @heidiklum

Що відомо про стосунки Хайді Клум та Тома Каулітца?Вперше про роман Хайді Клум та Тома Каулітца заговорили у березні 2018 року. Тоді пара вперше засвітилась разом у ресторані Delilah, що в Нью-Йорку. І хоч закохані вдавали, що між ними тільки дружні стосунки, гітарист Tokio Hotel провів красуню до авто та ніжно попрощався з нею, що свідчило про романтику між зірками.

У грудні 2018 року Хайді опублікувала перше спільне фото з Томом, підтвердивши роман та заручини. Згодом у ЗМІ не переставали говорити, що Клум вагітна від свого обранця, але зірка демонструвала струнку фігуру у сукнях та купальниках, чим спростувала всі здогадки. За словами інсайдерів, знаменитості таємно одружились ще 22 лютого 2019 року.