У 3 випуску "Голосу країни" на сцену вийшов новий учасник кастингу – співак Євген Анішко. Чоловіка добре знають у шоу-бізнесі, адже свого часу він виступав у групі "4 короля". Окрім цього, Євген Анішко співав у дуеті з Лаймою Вайкуле, чим не можуть похизуватись чимало артистів.

Важливо: Голос країни 10 сезон 3 випуск: "родичка" Потапа і професійна модель поборолись за місця у шоу

Своїм вокалом учасник шоу зумів розвернути тільки крісло Дана Балана, тому пройшов у наступний етап конкурсу. Та, як виявилось, всі тренери були б раді забрати Євгена Анішко до себе, адже чоловік неймовірно талановитий.

Однак це не всі сюрпризи, які чекали на Дана Балана. Під час зйомок Тіна Кароль зізналась, що чудово знайома з Євгеном Анішком. У студентські роки вони жили в гуртожитку та були хорошими друзями. Тіна і Євген разом їздили на вокальні конкурси та навіть ділились їжею.

Ми разом починали. Ми разом у гуртожитку пили чаї, ділилися хлібом, за бутербродами один до одного ходили на конкурси їздили,
– розповіла Тіна Кароль.

Дан Балан, який стояв поряд з попдівою, легко почав її душити, від чого вона почала сміятись. Тіна Кароль одразу пояснила, що це було давно.

Дивіться виступ Євгена Анішка та реакцію Дана Балана на "Голосі країни-10": відео

Ще з попереднього сезону "Голосу країни" між Даном Баланом та Тіно Кароль виник особливий зв'язок. Артисти не приховують: під час спілкування промайнула іскра, однак у роман вона не переросла. Тіна Кароль стверджує, що після смерті чоловіка у її серці є місце тільки для одного – її сина Веніаміна. А от Дан Балан не упускає можливості позалицятись до співачки. Тому навіть у 3 випуску "Голосу" можна побачити ніжні доторки, особливу увагу артиста і танець між тренерами шоу.