Про це заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян на телеканалі ZIK.

"З Ryanair ми вже на фінальному етапі переговорів. І, я сподіваюсь, що її прихід відбудеться в січні-лютому. Є технічні моменти, які ми завершуємо, але загалом все добре. У нас не було поступок, порівнюючи з тими позиціями, які ми мали минулого року", – розповів Володимир Омелян.

Читайте також: Авіаперевезення мають бути дешевшими, – Омелян

При цьому він зазначив, що після зірвання переговорів минулого року між авіакомпанією та аеропортом "Бориспіль", державна влада вибудувала чітку мету щодо авіаринку в Україні.

"Це був добрий урок для всіх нас. Є чітка мета, є позиція Президента, що мають бути бюджетні авіакомпанії, ми маємо літати дешево і державний аеропорт має бути скерований для цієї мети", – зазначив міністр.

Варто додати, що Володимир Омелян неодноразово обіцяв, що Ryanair повноцінно вийде на український ринок не пізніше осені 2018 року та літатиме з аеропорту "Бориспіль". Окрім цього, у 2018 році в Україні очікується прихід ще декількох лоукостерів.

Нагадаємо, планувалося, що з жовтня 2017 року українці зможуть подорожувати найдешевшим європейським лоукостом Ryanair. Літаки ірландської авіакомпанії мали здійснювати рейси з аеропортів Києва та Львова до низки європейських країн за досить привабливими бюджетними цінами. Проте 10 липня на офіційному сайті лоукосту з’явилося повідомлення про те, що Ryanair йде із України через недотримання раніше досягнутої угоди із Міністерством інфраструктури України та посадовцями аеропорту "Бориспіль".