Про це повідомляють у The Daily Mail.

Справа в тому, що сценарій історії "Out of the Blue" Леслі Веллер написала ще у 2005 році та відправила свою роботу консультанту з відбору сценаріїв, щоб той міг показати роботу певним людям. Але, схоже, що їй відмовили у перегляді.

Читайте також: Бренд одягу Кардашян звинуватили у плагіаті: фотопорівняння

Однак згодом, у 2012 році, вийшла книга авторки Гілліан Флінн "Gone Girl", у якій позивачка знайшла однакові елементи сценарію, який вона писала. Дівчина також вказала на ті ключові моменти сюжету книги і згодом фільму, які є ідентичними з її сценарієм.


Різ Візеспун і Гілліан Флінн

Через достатню кількість збігів суд прийняв на розгляд позов від Леслі Веллер, яка побажала "боротися" з продюсером стрічки Різ Уізерспун, з режисером Девідом Фінчером і автором книги Гілліан Флінн.


Різ Візеспун і Розамунд Пайк

До слова, стрічка "Загублена" вийшла на великі екрани 2 жовтня 2014 року, де головні ролі виконали Бен Аффлек та Розамунд Пайк. В історії йдеться про подружню пару, яка прожила разом 5 років. В честь маленького ювілею, Нік та Еммі Данн вирішують влаштувати невеличке святкування і в сам розпал вечірки зникає дружина. Спочатку Нік нічого не підозрює, тому що його кохана завжди любила робити неочікувані сюпризи.

Але жінка все не з'являлась, і Нік відправився на її пошуки. За допомогою загадкових послань та записок розшукує Еммі і з часом розуміє всі таємниці, які приховувались у їхньому подружньому житті. Фільм отримав нагороду "Кінопремії Голлівуду" за найкращий фільм, сценарій та звук року.