На особистій сторінці в інстаграмі Катя вкотре опублікувала фото, на яких показала свій look of the day. Для відпочинку за містом знаменитість обрала зручний одяг, який гармоніймо поєднався із навколишньою атмосферою.

Читайте також У літній сукні: Катя Осадча прогулялася нічним Києвом – дивовижні фото

Літній образ Каті Осадчої

Ледь не щодня телеведуча демонструє шанувальникам свої аутфіти. Для зйомок вона обирає переважно вишукані образи, а от для прогулянок чи відпочинку надає перевагу більш зручному та простому одягу.

Судячи з геологації, Катя провела чудовий вечір у Київській області. Вона позувала на дерев'яній гойдалці на тлі хвойних дерев. На обличчі зірки незмінно сяяла усмішка, що зробила світлини ще більш яскравими та позитивними.

Осада постала перед камерою у стильних штанах м'ятного кольору та майці. Поєднала такий look із білим взуттям. Волосся ведуча зібрала у зачіску ззаду і прикрасила з одного боку білою шпилькою. Катя вирішила не робити макіяж та показала природну красу.

Оскільки третина літа вже поазду, то у публікації Катя закликала цю чудову пору не поспішати, щоб можна було сповна насолодитися сонячними днями.


Катя Осадча у м'ятних штанах та майці / Instagram / @kosadcha


Катя Осадча на відпочинку / Instagram / @kosadcha