"Мумія" 2017: дивіться трейлер фільму

Події нової "Мумії" відбуваються в Єгипті після картини "Мумія повертається" 2001 року, яка була продовженням фільму, що вийшов на екрани в 1999 році.

Читайте також: Том Круз ризикнув своїм життям заради селфі

У "Мумії" 1999 року міг зіграти Том Круз. Під час кастингу режисер Стівен Соммерс хотів запропонувати йому головну роль, але згодом зупинився на Брендану Фрейзеру.

Кадр з фільму "Мумія повертається"

За сюжетом, заради всесильної влади давньоєгипетська принцеса Аманет уклала угоду з богом смерті Сетом, але її змогли зупинити і живцем муміфікували. Мумія була похована кілька тисяч років, аж поки її не знайшов Нік Мортон (Том Круз) зі своїм напарником Крісом Вейлом (Джейк Джонсон). Разом Дженні Холзі – експертом з Давнього Єгипту, вони доправляють мумію до Англії. Але літак розбився.

Нік і сам вижив, і врятував Дженні.

Аманет обрала Ніка для того, щоб віддати його тіло Сету. Тепер головному герою треба зняти із себе це закляття і врятувати світ від давньоєгипетської принцеси.

Це не перші фільми про містичну знахідку в Єгипті: у 1932 році вийшов фільм "Мумія" з Борисом Карлоффом у головній ролі. А через сім років з'явилася "Рука мумії". У наступні декілька років студія Universal випустила ще три фільми, але вони були менш успішними.

"Мумія" 1932 року

Нова "Мумія" отримала нищівні оцінки від кінокритиків, а на найбільшому кінопорталі Rotten Tomatoes рейтинг стрічки становить тільки 25%.

Бюджет фільму – 125 мільйонів доларів. Видання The Hollywood Reporter прогнозує "Мумії" 40 мільйонів доларів зборів за перші вихідні прокату в США.