Правил на період посту є багато і бажано їх дотримуватися. А от чи можна слухати музику у цей час, дізнавайтеся у матеріалі LifeStyle 24.

Теж цікаво Важливе пояснення для усіх: у ПЦУ розповіли, чи вважається вишивання у неділю гріхом

Чи можна слухати музику у період посту

У піст християнам варто утриматися від гучних гулянь, розваг та веселощів. Люди, зокрема, відмовляються від святкування весіль та днів народжень, якщо хочуть зробити шумну вечірку. Однак слухати музику у цей період дозволяється, адже вона може бути різною. Інколи мелодія або текст пісні заспокоюють людину, що також є важливим під час посту. Звичайно, не варто включати музику на повну гучність та слухати її у людних місцях. Проте завжди можна вдягнути навушники та насолоджуватися улюбленими мотивами вдома.

Чи дозволяється слухати музику у піст Правила посту / Фото Canva

Ще декілька особливостей посту

  • Згідно з церковними правилами, у період посту не можна вінчатися. Річ у тім, що на столі, ймовірно, будуть стояти заборонені продукти та алкоголь, а гості можуть захотіти потанцювати та розважитися.
  • Деякі люди помилково вважають, що під час посту заборонено хрестити дитину. Однак обряд можна здійснювати й тоді, й навіть у свято. Зараз найближчий піст – Успенський, який триватиме з 1 по 14 серпня. Якщо у вас народиться малюк, то можете хрестити його та не переживати.