Про це вона розповіла у відвертому інтерв’ю для Paris Match, передає Elle.

Зірка розповіла про важке розставання з чоловіком, переїзд в Лісабон і нові відносини.

Я зробила вибір. Ми можемо довго бути з кимось і раптом зрозуміти, що тривати це не може – кожен повинен йти своїм шляхом. Розрив для мене був дуже болючим, але необхідним рішенням,
– зізналася 52-річна Белуччі.

Італійська актриса поділилася, що чоловіки зі зморшками тепер здаються їй більш привабливими, тому що "сліди часу на обличчі й тілі допомагають не відволікатися від головного – так ми краще бачимо душу".

За її словами, сьогодні вона готується до переїзду з Парижа: в минулому році вона купила будинок в Лісабоні і хоче перебратися туди разом з дітьми, оскільки життя там більш розмірене, ніж у французькій столиці.

Крім того, 52-річна Белуччі зізналася, що їй було дуже важко почати все заново після 18-річних офіційних відносин з Касселем, але сьогодні вона знову закохана:

У моєму житті знову є чоловік, але я не хочу говорити нічого більше. Мені гостро необхідна деяка приватність. Починається нова глава мого життя,
– підсумувала Белуччі.

До слова, кінозірка була одружена двічі: у першому шлюбі її чоловіком був Клаудіо Карлос Бассо, з яким вона прожила 5 років, а вже через чотири роки вона одружилась з французьким актором Венсаном Касселем. За час спільного життя в них народилось двоє дітей – Деву та Леоні.

Читайте також: Моніка Беллуччі здивувала шанувальників "хлопчачою" фотозйомкою