За сучасних обставин всі представники вітчизняного шоу-бізнесу перенесли свою діяльність на простори інтернеру. Не став винятком й суддя "Голосу країни 10" Монатік, який під час розмови з ведучими "Сніданку з 1+1" розповів про підготовку до прямих ефірів.

До теми Голос країни 10 сезон 10 випуск: які учасники стали першими чвертьфіналістами шоу

Вчора, 22 березня, в ефір вийшов 10 випуск шоу "Голос країни 10", у якому зійшлись у нокаутах учасники команди Монатіка. У результаті музичної боротьби участь у проєкті продовжили чотири вокаліста – Сергій Асафатов, Ліда Лі, Сергій Роман та Мєлєн Пасса. Незважаючи на те, що репетиції з тренерами скасовані, артист переконав, що його команда цілком готова до виступів.

Він не приховує, що є фанатом кожного з вокалістів: "Вони надзвичайні люди, з якими хочеться пірнати і купатись в музиці. Не хочеться, щоб цей шлях закінчувався". Зірковий тренер зазначив, що цього тижня планує розпочати віртуальні репетиції з претендентами на перемогу зі своєї команди.

Ми готувались до наступного етапу, до прямих ефірів, дуже заздалегідь, оскільки ці зйомки були дуже давно. Загалом, ми готові. А зараз нам треба онлайн все трішечки доточити,
– відповів Монатік.

До теми Монатік на карантині присвятив час дружині та дітям: відео

Крім того, виконавець розповів, що весь час на карантині планує приділити родині, яка вже кілька днів разом ізолювалася у своєму будинку: "Ми дотримуємося карантинних порад. Карантин – це такий час цікавий, коли на все хочеться подивитись з боку, переоцінити, наскільки важливий кожен день, наскільки важливо не марнувати свій час, цінувати одне одного і бути з сім'єю".