Франшиза "Закляття" розрослась двома спінофами про ляльку Анабель (останній з яких був вдалим і побачив світ рік тому) і тепер поповнилась стрічкою "Монахиня". Кіно розвіює загадковість потойбічної черниці, що примушує людей вчинити самогубство. За планом, "Монахиня" мала стати найчорнішим фрагментом франшизи. Але, на жаль, кіно не виправдало "жахливих" очікувань. Зрештою, свою касу фільм збере. Особливо, враховуючи факт, що зйомки тривали лише 38 днів і весь кошторис склав 10 мільйонів доларів.

Також у кіно: "Екзотичне весілля": нетипове романтичне кіно для затятих циніків

Глядачеві, який прийшов на фільм жахів про злу монахиню, не дуже цікаво спостерігати як двоє людей шукають відповідь на очевидне питання: а чи не прокляте раптом місце, яке виглядає дуже навіть проклятим і веде себе відповідно? Персонажі гальмують, а монахиня у той час стає надокучливою і передбачуваною. В цьому фільмі не персонажі ведуть глядача по сюжету, а глядач чекає, поки ті наздоженуть.

Для того, щоб подивитись "Монахиню" і зрозуміти про що йде мова, не обов'язково бачити жодну із стрічок франшизи. Тим більше, в такому шаблонному кіно легко розібратись навіть недосвідченому глядачеві хорорів. Якщо ви не бачили "Заклять" і не зможете сприймати фільм як частину пазлу, то не варто очікувати більшого, ніж 96 хвилин під час яких на екран випадковим чином вистрибуватиме нечисть.

"Монахиня" добре працює, як рядовий хорор, особливо в 4DX. Можливо, цього буде більш ніж достатньо, аби "жахливо" провести вечір. Оцінка фільму на IMDb — 5,9. До 16 років йти в кінотеатр дивитись у жовті очі черниці не рекомендують. І не дарма.

Також у кіно: "Альфа": відеоінструкція з приручення вовка