Зіркова матуся зізнається, що довго обмірковувала, чи показувати сина на особистій сторінці в інстаграмі, чи все ж вберегти нащадка від камер і публічності. Проте Нестор вирішив брати приклад з Олі Цибульської й попросив про власний профіль в соцмережі, який активно наповнює новими світлинами.

Цікаво Оля Цибульська відреагувала на критику дружини DZIDZIO щодо її пісень

Співачка вирішила підтримати малюка, адже зрозуміла, що цей крок свідомий. Тому зірка порадила всім батькам з розумінням ставитися до вибору своїх дітей та не забувати, що вони можуть керувати своїм життям й приймати важливі рішення навіть в маленькому віці.

"Діти і дітей люблять просто так. Це не просто купати в любові, не вішаючи ярлик “моє". Син мій, а життя його. І чим скоріше батьки це приймають, тим простіше потім усім", – написала Цибульська.

Оля Цибульська з сином Нестором

Відвертий допис артистка доповнила спільним фото з Нестором. Зіркова матуся вирішила зробити перерву від роботи й насолодитися відпочинком в готельному комплексі під Києвом. Родина разом не лише релаксувала в басейні під спекотним сонцем, а я влаштувала веселі розваги. Так, хлопчик не залишив на мамі сухого місця з водяним пістолетом у руках. Ніжна сукня пудрового кольору на бретелях спокусливо виглядала на мокрій Цибульській, яка реготала на камеру.