За інформацією Daily Mail, Влада Дзюба працювала протягом 13 годин на подіумі під час Азіатської модного шоу в Шанхаї. Перед одним з чергових виходів модель впала за лаштунками без свідомості. Її так і не змогли привести до тями, дівчина впала в кому і померла через два дні.

Читайте також: Як моделі потрапляють на грандіозне шоу Victoria's Secret: відео кастингу

Лікарі діагностували у Влади повне виснаження організму і хронічний менінгіт.


Влада Дзюба працювала 13 годин поспіль

Модельне агентство ESEE Model Management в соціальній мережі Weibo прокоментувало цю трагедію.

"Нам дуже шкода, що ми втратили нашого ангела", – йдеться в повідомленні.

В інтерв'ю місцевому виданню Global Times виконавчий директор агентства Ченг Лі запевнив, що модель працювала по 8 годин на день протягом 2 місяців свого перебування в Китаї. Про жодні перепрацювання мови не йшло.


Модельне агентство заперечує, що 14-річна модель могла померти через перевтому

"За ці 2 місяці Дзюба працювала всього на 16 проектах і достатньо відпочивала. Зйомки не перевищували 8-годинний робочий день, і її робочі години контролювалися агентством", – наголосив він.

Хоча згідно з контрактом Дзюба повинна була працювати лише три години на добу і отримати медичну страховку. Проте молода дівчина стала жертвою "рабського" контракту, через що відповідно не отримала медичну страховку і "була занадто налякана", щоб звернутися за допомогою в лікарню.


Влада Дзюба під час модного показу

За даними Global Times, після смерті моделі було проведено розтин і за результатами медичного звіту Дзюба померла від септицемії - зараження крові.

Влада не дожила два тижні до свого 15 дня народження. Російська сторона поки не прокоментувала трагедію.


Влада Дзюба не дожила два тижня до свого 15 дня народження