Серед безлічі пишних красунь до реаліті-шоу "Модель XL" потрапили найяскравіші дівчата – реальні жінки нереальної краси. Вони долатимуть свої страхи та комплекси, пройдуть непрості випробування, вчитимуться любити своє тіло, щоб стати головною моделлю XL в Україні.

Читайте також: Модель XL 1 випуск: від пітонів до тверку – чим вразили пишнотілі українки на кастингу

В 2 випуску шоу "Модель XL" перед журі стояло дуже складне завдання – обрати серед сотні дівчат 30 найкращих. Головні критерії до дівчат – зріст не менше 170 сантиметрів, ідеальна шкіра, фігура у формі пісочного годинника та впевненість у собі.

Перше випробування на кастингу – дівчата повинні були позувати та пройтися по подіуму в купальнику. Для декого це стало справжнім випробуванням, адже багато дівчат просто злякались одягати купальник, бо це досить відверто.

Модель XL 2 випуск дивитися онлайн: чим вразили пишнотілі українки під час кастингу на шоу

Перша учасниця сьогоднішнього випуску проекту стала Анна Іваниця, яка минулого випуску приховала своє обличчя під чорною маскою. Пишнотіла красива дівчина, яка має дві юридичні освіти та володіє трьома мовами, завжди соромилась свого тіла.

Навіть Андрій Тан підкреслив її сексуальну зовнішність та зробив замітку, що навіть би зробив її лицем своєї колекції "A.Tan +". Анна змогла зачарувати журі та отримати три заповітних "так".

Другою учасницею кастину стала Вікторія Щєлко, яка має 5 вищих освіт та вже встигла змінити декілька різних професій. Останньою роботою для неї стала поліція, в якій вона вже отримала звання лейтенанта. В такому ж апмлуа Вікторія вийшла і на подіум. Підтримала її і маленька донька Злата.

Вікторія змогла підкорити подіум та отримати чотири "так".

Третя учасниця – Аня Столяр – прийшла на проект з непростою історією. Молода дівчина у свої 23 роки дізналась про страшний діагноз – рак лімфосистеми, яка розвинулась у 4 стадію. Але після року лікування дівчина дізналась про абсолютне здоров'я та вилікування хвороби.

Жінка Аня планує не лише пройти та виграти проект, а створити свій благодійний фонд, який спеціалізуватиметься на схожій хворобі, від якої вона чудом вилікувалась. Аня змогла переконати суддів та отримати чотири "так", через що пройшла далі у проект.

Четверта учасниця Оля Євса, яка за освітою маркетолог, вирішила теж спробувати свої сили на проекті "Модель XL". Проста дівчина з села Ребедайлівка Черкаської області теж вирішила показати, що навіть прості дівчата із сіл можуть стати знаменитостями.

І її дефіле це доказала, через що вона отримала чотири "так".

П'ята учасниця нового модельного проекту – Аліса – показалась суддям надто самовпевненою. Дівчина розповіла, що вона студентка-соціолог і вона прагне стати популярною. Однак надмірна впевненість, скоріш за все, пішла на користь Алісі, через що вона отримала три "так".

Шоста учасниця проекту Тетяна, якій 20 років, вирішила позбавитись всіх комплексів, завести сім'ю та перемогти у проекті. Хоч вона і соромиться фізичної близькості зі своїм коханим, вона хоче довести собі, перш за все, що вона достойна популярності.

Тетяна змогла зачарувати суворих журі та отримати три "так".

Сьома 33-річна учасниця Тетяна Путінцева є не лише турботливою матір'ю, а й завжди мріяла бути моделлю. Жінка довго підбирала свій образ на подіум і її сили були недаремними. Тетяна отримала чотири "так" та пройшла у проект надалі.

Восьма учасниця кастингу Олена, незважаючи на свій низький ріст у 163 см, змогла довести всій Україні, що моделі можуть бути не лише високими жінками. Вона отримала три "так" та пройшла далі у проект "Модель XL".

Дев'ята учасниця Аня, яка сьогодні, за її словами є найбільш популярною моделлю XL в Україні, прийшла на модельний проект за перемогою. Вона вже неодноразово брала участь у відвертих фотозйомках, через що вона неодноразово викладає свої еротичні фото на сайтах, де заробляє з цього гроші.

Відверта 20-річна красуня Аня, якій навіть пропонували знятись в порно, отримала від вимогливих суддів три заповітних "так".

Десята учасниця проекту Аня, яка приїхала на кастинг проекту аж з Білорусії, вже неодноразово брала участь у тематичних фотозйомках у різних країнах світу. Але вона завжди мріяла дефілювати по подіуму та стати справжньою моделлю plus-size.

Дівчина, яка завжди відчувала себе українкою через українські корені, змогла зачарувати суддів та отримати від суддів три чарівних "так".

Одинадцята учасниця проекту Демчук Ірина з Києва вирішила довести собі, що вона гідна подіуму. Незважаючи на успішну кар'єру сьогодні, в дитинстві вона зазнавала багато "болю" та чула багато образливих слів в свою сторону.

Вона навіть після дефіле продемонструвала суддям свою фірмову розтяжку. Дівчина дуже сподобалась журі і отримала від них чотири "так".

Невпевнена у собі дванадцята учасниця кастингу Олеся вирішила теж спробувати свої сили. Вона ніколи не була у модельному бізнесі, на противагу іншим учасницям кастингу, тому дефілюванню вона вчилась прямо за лаштунками відбору кастингу. Але що цікаво, вона з 19 років працювала нянею як в простих сім'ях, так і в зіркових. Вона навіть була нянею дітей української співачки Камалії.

Олеся все ж змогла підкорити суддів та завоювати три заповітних "так".

Тринадцята учасниця кастингу – запальна Анна – є чудовим викладачем танців. Вміння вдало подати себе і стало її виграшним квитком на першому дефіле перед суддями.

"Дівчина з перчинкою" покорила суддів не лише своїми пишними кучерями, а й красивою фігурою, через що вона отримала чотири "так".

Розкішна чотирнадцята учансниця кастингу стала справжнім випробуванням для суддів. Оскільки вимогливе журі повинне було вибрати одну дівчину з двох останніх учасниць кастингу, то вони повинні були себе проявити максимально.

Ніжна дівчина Наталія з дитинства "виморювала" себе дієтами та спортом, однак ніяк не схудла, через що вирішила спробувати себе у тематичному моделінгу, прийшовши на кастинг проекту "Модель XL".

Інша бойова дівчина Аня, яка займалась плаванням і танцями, теж вирішила поборотись за місце у проекті. Вона звикла перемагати, тому вирішила вразити своїм дефіле на подіумі як можна більше.

Але останнє, чотирнадцяте місце у 2 випуску проекту "Модель XL" отримала дівчина Аня, яка змогла завоювати більшу кількість суддівських "так".

Тепер кастинг зі 100 учасниць завершено. Тепер із 30 обраних в омріяний проект пройдуть лише 10 учасниць, які оселяться в "модельному" будинку і зможуть отримати омріяний квиток у світ високої моди.

Читайте також: Топ-модель по-українськи 4 сезон: у десятому випуску вибули Ірина Мойсак та Максим Сосновський

Нове шоу "Модель XL" покликане розвіяти уявлення про стандарти краси, показавши Україні чарівних жінок із пишними формами. А визначатиме їхню долю зіркове журі: ведуча Катерина Осадча, дизайнер Андре Тан, суддя проекту "Танці з зірками" Влад Яма та відома у світі латвійська модель plus-size Тетяна Мацкевич.

Переможниця проекту "Модель XL" стане першою українською моделлю plus-size, яка прикрасить обкладинку глянцевого журналу в нашій країні. Дівчина з пишними формами, яка виявиться кращою у проекті, стане обличчям колекції Андре Тана "A.Tan +" і героїнею номера журналу Cosmopolitan.

Моделі plus-size стають дедалі популярнішими у сучасній індустрії моди, а нав’язливі стандарти краси 90-60-90 поступово відходять у минуле. Новий проект "Модель XL" покликаний розвінчати міф про те, що надмірна худорлявість привабливіша за пишні форми.