Серед безлічі пишних красунь до реаліті-шоу "Модель XL" 2 сезон потрапили найяскравіші дівчата – реальні жінки нереальної краси. Вони долатимуть свої страхи та комплекси, пройдуть непрості випробування, вчитимуться любити своє тіло, щоб стати головною моделлю XL в Україні.

Читайте також: Модель XL 2 сезон 6 випуск: кардинальна зміна іміджу та запеклий кастинг для участі у відеокліпі

В 5 випуску 2 сезону шоу "Модель XL" перед журі стояло не менш складне завдання – обрати з 12 моделей лише найкращих, які боротимуться за перемогу на проекті. Головні критерії до дівчат – зріст не менше 170 сантиметрів, ідеальна шкіра, підтягнута фігура у формі пісочного годинника, дотримання здорового способу життя і харчування та впевненість у собі. Учасниці проекту змагатимуться між собою і полюблять себе такими, якими вони є, заради великої мрії – стати успішною моделлю plus-size. Їм під силу зруйнувати стереотипи про жіночу красу!

Хто потрапив у наступні випуски шоу та отримав шанс поборотись за перемогу на проекті – дивіться у відео.

Модель XL 2 сезон 5 випуск дивитися онлайн

У новому випуску проекту на 12-х учасниць-моделей чекали важкі випробування. Їм було потрібно не лише подолати власні страхи, а й навчитись працювати у команді із конкурентками.

Читайте також: Модель XL 2 сезон 4 випуск: "вогонь" емоцій та "весілля" суддів проекту

Випробування "Дефіле на даху будинку"

Усіх конкурсанток розподілили на пари, у яких одна з них повинна була навчитись правилам дефіле під наглядом помічниці Андре Тана, а інші дівчата з пар повинні були вивчити основні правила з позування від Тетяни Мацкевич. Потім дівчата повинні були обмінятись досвідом лише за 30 хвилин і здійснити екстримальне завдання – пройтися незвичайним подіумом на висоті 9-ти поверхового будинку.


Судді Тетяна Резніченко і Андре Тан у 5 випуску "Модель XL"

Дівчата повинні були з гідністю представити круїзну колекцію одягу на неймовірній висоті. Моделі були просто в шоці, оскільки багато хто з них страшно боявся висоти.

Фотограф Анна Грищенко (Тріша) стала першою, хто ступив на карниз на краю будинку. Дефіле її було не досить впевненим, хоч позувала вона і добре. Судді Тетяна та Андре розділились у думках щодо моделі.

Зірковий візажист Анна Резніченко трішки зашпортнулась, виходячи на дефіле, але вона краще ніж Грищенко пройшлась по подіуму та зробила чудове позування.


Анна Резніченко у 5 випуску "Модель XL"

Матуся Дар'я Чепкова страшенно переживала, оскільки боїться висоти. Її дефіле та позування було не надто вдалим, але під час третьої пози вона шокувала всіх – їй вдалось встояти лише на одній нозі та чудово представити красиве плаття.

Вантажниця Вікторія Сковоронська ще з 1 випуску шоу стала небажаною жителькою в "будинку моделей". Учасниці вважають, що вона надто до себе привертає увагу та все перебільшує. Незважаючи на самовпевненість дівчини, вона погано "відбула" дефіле і кілька разів похитнулась на точці для позування.


Вікторія Сковоронська у 5 випуску "Модель XL"

Анна Логвінова, яка мала складні стосунки з чоловіками, стала найкращою учасницею серед всіх попередніх. Вона ідеально пройшла дефіле та відмінно позувала на кубі. Її схвально оцінили Тетяна і Андре Тан, а сама Анна назвала подіум на даху будинку не карнизом, а легкою гілочкою дерева.


Катерина Ващук та Ганна Смірнова у 5 випуску "Модель XL"

Фешн-блогерка Анна Верьовкіна теж не пасла задніх. Одразу ж після Логвінової вона теж добре пройшла по карнизу та зробила красиві пози для фотографій.

Серед всіх конкурсанток з першим випробуванням найкраще справилась Анна Логвінова, тому її напарниця мала теж добре відпрацювати інше дефіле та позування наступного дня. Лише тоді пара моделей отримає найкращі результати в 5 випуску програми.

Читайте також: Модель XL 2 сезон 3 випуск: запеклий кастинг моделей і забіг по стадіону на підборах

Випробування "Фотосесія під водою"

Наступною частиною випробування стала фотосесія у басейні під водою. Це була реклама водостійкої косметики, яку дівчата повинні були вдало презентувати. Помічниця судді Богдана Юсипчука пояснила моделям основні моменти позування під водою і відправила їх на завдання з новими знаннями.


Суддя Богдан Юсипчук у 5 випуску "Модель XL"

Донька далекобійників Катерина Хилинська стала першою, хто взяв участь в іншому не менш страшному випробуванні. Вона хоч і не боїться води, але дівчина ніяк не могла опуститись на дно басейну, незважаючи на 3-кг вантаж на поясі. Але вона добре справилась із завданням і отримала позитивні відгуки від своєї напарниці та Богдана.


Ганна Смірнова у 5 випуску "Модель XL"

Модель з татуюваннями Наїна Одинець другою пішла "під воду". В один момент вона злякалась, що може потонути, але щоб не підвести партнерку Анну Логвінову, вона зі всіх сил старалась добре виконати завдання. Після випробування у неї почалась істерика, тому що переживала, що у неї нічого не вийшло.


Ганна Смірнова у 5 випуску "Модель XL"

Наталя Петрик пішла третьою на випробування. Вона не жарт перелякалась, оскільки мала гіркий досвід з водоймами. В минулому вона три рази ледь не втопилась у воді, тому це було її найважче завдання за весь проект. Її напарниця Анна Грищенко зі всіх сил старалась підтримати доньку мера. Наталія все ж переборола свій страх і зробила чудові пози для фото під водою.


Наталя Петрик у 5 випуску "Модель XL"

Впевнена у собі та заможна дівчина Ганна Смірнова виглядала просто чудово та мала колосальну підтримку від напарниці Анни Верьовкіної. Модель відмінно впоралась з завданням та зробила хороші кадри "під водою".


Ганна Смірнова у 5 випуску "Модель XL"

Ірина Стішок, яка була найкращою в попередньому випуску шоу "Модель XL", отримала неабиякий стрес перед випробуванням. Її напарниця Вікторія Сковоронська потребувала допомоги лікарів, тому Ірина дуже розпереживалась. Але конкурсантка справилась дуже добре з випробуванням, оскільки зібралась з думками та надовго затримала повітря під водою. Кадри вийшли справді ефектними.

Улюблениця Богдана Юсипчука Катерина Ващук стала останньою у двох випробуваннях. Дар'я Ващук в ролі партнерки хоч і підтримувала її, але сталось неочікуване – Катя ледь не потонула, оскільки її надто тягнуло на дно. Богдан дав їй ще один шанс для фотосесії, хоч це і не надто добре оцінили інші конкурсантки.

Читайте також: Модель XL 2 сезон 2 випуск: донька мера, візажистка Могилевської та хвора на рак жінка

Результати випробувань

За результатами двох випробувань судді підбили підсумки та визначили найкращих та найгірших учасниць. На радість моделі Катерини Ващук, вона найкраще зі всіх інших учасниць виконала друге випробування і отримала оцінку на "6". Її партнерка Дар'я Чепкова не гірше впоралась з першим завданням і отримала оцінку "4", що в сумі дало парі оцінку "10".

Катерина Ващук (6 балів) і Дар'я Чепкова (4 бали) – 10 балів
Анна Резніченко (5 балів) і Катерина Хилинська (4 бали) – 9 балів
Ганна Смірнова (4 бали) і Анна Верьовкіна (4 бали) – 8 балів
Наталія Петрик (5 балів) і Анна Грищенко (2 бали) – 7 балів
Ірина Стішок (2 бали) і Вікторія Сковоронська (1 бал) – 3 бали

За результатами двох випробувань в зону ризику потрапили дві останні пари. Судді попросили чотирьох учасниць одразу зняти ланцюжки з кулонами проекту і попрощатись назавжди з шоу, але оскільки вони є талановитими дівчатами, троє суддів вирішили дати їм останнім шанс.

Вони влаштували для моделей гламурну фотосесію лише на 10 хвилин, у яких вони мали позувати біля розкішної раритетної машини з чоловіками для фотокамер. Наталія, Анна, Ірина та Вікторія мали востаннє показати, хто має шанс на продовження в проекті. Дівчата поділились між собою, хто за ким бере участь в зйомці, виділивши кожній по 2,5 хвилин. Особливою умовою зйомки від суддів стала неповторюваність поз попередніх учасниць фотосесії.

Читайте також: Модель ХL 2 сезон: всі учасниці та фото

Хто покинув проект

Отже, п'ятий випуск проекту "Модель XL" підійшов до свого завершення. За результатами останнього випробування судді визначили моделей, які найгірше впорались із завданнями і їм довелось назавжди покинути проект. Ними стали Ганна Грищенко та Вікторія Сковоронська.

Ганна Грищенко

Вік: 40 років
Рідне місто: Київ
Модель, заручившись підтримкою учасниці 1 сезону проекту Алісою Дубровською, змогла показати суддям хороше дефіле та непогані параметри тіла. Як виявилось, жінка раніше брала участь в "екстримальному" показі Андре Тана, тому він її добре запам'ятав. Дівчина під псевдонімом "Тріша" нарешті здійснить свою мрію і стане по другу сторону об'єктива фотоапарату.

Вікторія Сковоронська

Вік: 25 років
Рідне місто: Дніпро
Модель вже брала участь в попередньому сезоні "Модель XL" і не змогла потрапити у подальші етапи шоу. Тоді вона працювала вантажником, але після поразки на першому кастингу і тривалої депресії, Вікторія взяла себе в руки і подалась у моделі. Протягом кількох місяців вона працювала над своїм дефіле та портфоліо, щоб знову показати на проекті, на що вона здатна.

Читайте також: Читайте також: Модель XL 2 сезон 1 випуск: чим вразили пишнотілі учасниці на кастингу

Нове шоу "Модель XL" покликане розвіяти уявлення про стандарти краси, показавши Україні чарівних жінок із пишними формами. А визначатиме їхню долю зіркове журі, яке цього року дещо змінилось: ведуча Катерина Осадча, дизайнер Андре Тан, актор та найкрасивіший чоловік світу за версією MisterSeaWorld 2018 Богдан Юсипчук та відома латвійська модель Тетяна Мацкевич.

Переможниця проекту "Модель XL" стане другою українською моделлю plus-size після Марії Павлюк, що здобула перемогу в 1 сезоні проекту. Щодо призу, то переможниця проекту отримає фотозйомку та прикрасить обкладинку глянцю "Elle" в столиці моди – Парижі.

Моделі plus-size стають дедалі популярнішими у сучасній індустрії моди, а нав’язливі стандарти краси 90-60-90 поступово відходять у минуле. Новий проект "Модель XL" покликаний розвінчати міф про те, що надмірна худорлявість привабливіша за пишні форми.