Супермодель у 24 роки побудувала чималу кар'єру. Всього за кілька років звичайна канадська дівчина Вінні Харлоу стала обличчям кількох відомих брендів, а нещодавно зірку запросили до "ангелів" Victoria's Secret.

Читайте також: Модель Вінні Харлоу показала розкішну фігуру в купальнику: гарячі фото

Та шлях до такого успіху моделі був нелегким. Вінні Харлоу наполегливо працювала, щоб стати супермоделлю. Зокрема, зірка дбала про своє харчування та щодня займалась спортом. У своєму блозі зірка показала відео зі спортивного залу, приголомшивши своїх прихильників. На кадрах видно, що Вінні виконує вправи на всі групи м'язів. Зокрема, вона присідала, качала прес, віджималась від підлоги, бігала та повторювала елементи з фітнес-програми.

Не дивно, що манекенниця не соромиться позувати перед камерою в міні-вбраннях, адже з такою фігурою вона може сміливо це робити.

Хто така Вінні Харлоу?Модель, яка страждає від рідкісного захворювання шкіри – порушенням пігментації, вітиліго. Дівчина стала відкриттям шоу "Топ-модель по-американськи" Тайри Бенкс. Всього за кілька сезонів вона стала зіркою рекламних кампаній Desigual, Swarovski і Covergirl і з'явилася на обкладинках десятка глянцевих видань.