Про це йдеться в одному з останніх випусків реаліті-шоу "Сімейство Кардашян" (Keeping Up with the Kardashians, передає People. Там зірка з розпачом розповіла про свої психологічні проблеми у професійній кар’єрі.

Читайте також: Белла Хадід відверто зізналася про стан свого психічного здоров'я

З дитинства я була іпохондриком. Але зараз мені пора вже вирости. У минулому році відбулося багато неприємних речей. Спочатку пограбували Кім, потім мене. Потім у мене з'явилися переслідувачі. Тому я не дуже люблю ходити куди-небудь. Ось чому я не веду соціальні мережі. І це все мене дуже турбує,
– пояснила Кендалл.

Її мати Кріс Дженнер розповіла, що Кендалл особливо нелегко в час Тижнів моди.

"Кендалл відчуває почуття тривоги і хвилювання. І я думаю, це відбувається через те, що вона в ці дні дуже багато працює. Важко дивитися, як твоя дочка бореться з проблемами. Тому, думаю, це моя робота - бути впевненою в тому, що вона в порядку. Але я впевнена, що Кендалл – одна з найбільш незалежних дівчат, яких я коли-небудь зустрічала, і вона зможе вирішити всі свої проблеми самостійно", – поділилася багатодітна матір Кріс Дженнер, яка часто підтримує доньку своєю присутністю на модних показах.

Кендалл підсумувала, що їй з кожним роком стає все легше боротись з почуттям тривоги, але вона все одно надто переживає з цього приводу.

Відчувати почуття тривоги – це психологічна проблема. Тому потрібно знайти способи, як її побороти. Я намагаюся справлятися, але іноді все виходить з-під контролю. Але з кожним роком, коли я все частіше виходжу на подіум, для мене стає все простіше з цим справлятися,
– зауважила дівчина.