Причиною для арешту була участь моделі в акції протесту. Вона з американськими активістами вимагала не розглядати кандидатуру Бретта Кавано до Верховного суду через звинувачення у сексуальному насиллі. Жертвами судді стали кілька жінок, які звернулись до правоохоронців.

Читайте також: Оля Полякова записала гнівне відео про українських політиків

Емілі Ратажковскі вийшла на протест із табличкою "Поважайте наше існування, або чекайте нашого опору". Підтримала модель її колега по фільму "Красуня на всю голову " Еммі Шумер. За словами Ратажковскі, обидві зірки опинились у поліцейському відділенні.

"Сьогодні я була заарештована під час акції проти призначення до Верховного суду Бретта Кавано – людини, яку кілька жінок звинуватили в сексуальному насильстві. Чоловіки, що заподіюють біль жінкам, не можуть займати керівні посади. Призначення Кавано як судді Верховного суду Сполучених Штатів буде означати, що американки тут нічого не значать. Я вимагаю такого уряду, який буде визнавати, поважати і підтримувати жінок так само, як і чоловіків", – заявила Емілі Ратажковскі.

Водночас Еммі Шумер показала фото самого затримання. Зірка опублікувала серію знімків, що підтвердила арешт двох знаменитостей.

Наразі невідомо, чим закінчилась історія затримання Емілі Ратажковскі та Еммі Шумер. Ймовірно, зірок одразу відпустили з-під варти.