Одна з найвідоміших моделей світу Джіджі Хадід долучилась до знаменитостей, які активно займаються благодійністю. Американська манекенниця вирушила до країни Бангладеш, що в Південній Азії. У рамках гуманітарної місії Дитячого фонду ООН зірка зустрілась з біженцями у спеціальному таборі.

Читайте також: Джіджі Хадід показала свій відпочинок з Зейном Маліком: романтичне фото

"Табір біженців імені Джемтолі, Бангладеш. Населення: 45 470 (станом на 21 червня 2018 р.). У всіх таборах зараз потребують гуманітарної допомоги 1,3 мільйона людей, понад половина з них – діти", – повідомила Джіджі Хадід.

Модель розповіла, який стан надання освітніх та медичних послуг в Бангладеш. Таким чином зірка прагне привернути увагу світу до проблем біженців.

Варто зазначити, що Джіджі Хадід з повагою до традицій вбрала закритий одяг та накинула на голову шаль. А під час спілкування з мусульманками закутала волосся в хіджаб.

За порадою психологів, діти в таборі для біженців займаються спортом та різними видами мистецтва. Так неповнолітні легше борються з психологічними проблемами, пов'язаними зі стилем життя біженців. Відтак Джіджі Хадід залюбки приєдналась до такої терапії. Модель зіграла з дітьми у футбол та взяла участь в імпровізованому концерті.