Зірка, яка вже встигла підкорити світові подіуми та неодноразово стати обличчям відомих глянців, наважилася розірвати стосунки з чоловіком, який дозволяв собі зневажливо ставитися до неї. На особистій сторінці в інстаграмі з'явилася публікація, де Сніжана зізналася, що Микола не віддає їй майно.

Читайте також: Модель Сніжана Онопко прокоментувала розлучення з чоловіком-тираном

Модель опублікувала чорно-біле селфі, де постала із серйозним виразом обличчя, а в очах видно відчай.

Чесно, я дуже здивована, що після 10 років спільного життя мій, вже майже колишній, чоловік ховатиме машину і не віддаватиме половину моїх особистих речей і прикрас. Це шок,
– заявила Онопко.

У коментарях допису шанувальники знаменитості висловлюють підтримку та зазначають, що Сніжана є дуже сильною та мудрою жінкою і обов'язково впорається із всіма негараздами, які трапилися на життєвому шляху. Прихильниці захоплюються Онопко та її мужністю.

Нагадаємо, наприкінці квітня у відвертому інтерв'ю виданню JetSetter Сніжана Онопко заявила, що розлучається з чоловіком, бізнесменом Миколою Щуром. Вони одружилися в листопаді 2011 року. Проте тепер модель зізналася, що протягом довгого часу він піднімав на неї руку, а вона виплачувала його борги та пробачала численні зради. Зірка наважилася подати на розлучення після того, як Микола почав проводити час із коханкою у спільному маєтку подружжя.