Лауреат шести премій Греммі та двох Еммі став одним із найбільш обговорюваних знаменитостей в мережі. Проте цього разу приводом для розмов стала не його творчість, а особисте життя. Джастіна Тімберлейка запідозрили у зраді. Він провів вечір у компанії колеги по фільму "Палмер" Алішею Вейнрайт.

Читайте також: Джастіна Тімберлейка запідозрили у зраді: реакція представника актора

Відео, на якому співак тримає акторку за руку, облетіло мережу. Ці кадри поспішили спростувати представники зірок. Вони переконували, що на тій вечірці, організованій знімальною групою, Джастін та Аліша не залишалися одні. І насправді все було інакше, ніж це інтерпретували ЗМІ.

Впродовж двох тижнів не стихали чутки про зраду Тімберлейка. Нарешті сам співак вирішив спростувати всі здогадки. Він опублікував у своєму інстаграмі повідомлення, яке розставило все на свої місця.

Я відчуваю, що для моєї сім'ї дуже важливо розвіяти останні чутки, які заподіюють біль людям, яких я люблю. Кілька тижнів тому я сильно помилився в своєму рішенні, але дозвольте мені уточнити: між мною і моєю колегою нічого не було. Я занадто багато випив того вечора і шкодую про свою поведінку. Це не той приклад, який я б хотів дати своєму синові. Я прошу пробачення в моєї прекрасної дружини і сім'ї за те, що я поставив їх в незручну ситуацію,
– зізнався Джастін Тімберлейк.

Джессіка Біл і Джастін Тімберлейк одружені вже сім років і виховують чотирирічного сина Сайласа. Їхній шлюб відбувся у 2012 році та є одним з найміцніших у Голлівуді.