Нові знімки з Веніаміном Тіна Кароль опублікувала на своїй сторінці в Instagram-Stories.

Читайте також: Фантастична жінка: Тіна Кароль показала гаряче фото у червоній сукні

На фото син співачки позує в шкільному костюмі, елегантній краватці і кепці з емблемою свого навчального закладу. У руках 10-річний хлопець тримає підручник. "Останній день школи", – зазначила Кароль у підписі.

Раніше в інтерв'ю у "Світському житті" артистка розповіла, що Веніамін у Великій Британії відвідує український клуб, танцює козацькі танці та живе в українській сім'ї, де спілкується лише українською. Тіна додала, що хлопчик говорить рідною мовою, але вже з акцентом.

Він пішов у школу і не знав англійської. Він місяць мовчав і прилаштовувався, але це все було його бажання. Я завжди його запитувала, можливо, він хоче додому, може, щось вирішити. Я дуже часто там була, зараз вже рідше. Так, він іде попереду своїх ровесників тут в Україні,
– розповідала зіркова мама.


Син Тіни Кароль Веніамін / Instagram-Stories / @tina_karol


Син Тіни Кароль Веніамін / Instagram-Stories / @tina_karol

Син Тіни Кароль є надзвичайно талановитим хлопцем, який може похизуватися хорошою освітою у різних напрямках. Раніше він показав свою гру на фортепіано, а перед цим звернувся до глядачів англійською мовою.

Цікаво те, що шанувальники часто порівнюють Веніаміна та Тіну Кароль, наголошуючи на їхню схожість. Так, співачка опублікувала ще й свої архівні знімки.


Тіна Кароль у дитинстві / Instagram-Stories / @tina_karol


Тіна Кароль / Instagram-Stories / @tina_karol