Під час місячного затемнення 2017 Земля закриє південну четвертинку повного Місяці, а освітлена частина почервоніє. Весь процес триватиме близько двох годин і його пік припаде на 21:20. Помітити початок часткового затемнення можна приблизно за годину до максимуму, о 20:23 за Києвом.

Спостерігати за цим явищем можна буде в телескоп або бінокль, також його можна буде помітити і неозброєним оком, за умови, якщо буде хороша погода.

Читайте також: Прогноз погоди на 7 серпня: в частині України стане прохолодніше та дощитиме

За даними астрологів, це місячне затемнення 7 серпня буде дуже сильним в енергетичному сенсі. Експерти переконані, що в цей день кожна людина отримає унікальний шанс переглянути своє життя та зробити його кращим.

Місячне затемнення відбудеться на осі Водолій-Лев, тож усі знаки, які розташовані в цьому колі, отримають унікальний шанс розібратися зі своїми проблемами.

Читайте також: Якого кольору Місяць насправді: дослідження вчених

Астрологи радять в цей день забути і "відпустити" всі минулі невдачі і сконцентруватися на майбутньому. Наприклад, взяти листок та спланувати своє життя на 5 років вперед.

Також в день місячного затемнення астрологи не радять брати участь у масових заходах і перебувати в місцях масового скупчення народу. Не варто вирішувати важливі грошові питання та робити великі покупки. Не варто також підписувати важливі договори та документи.