Художник заключив із адміністрацією міста договір на 10 тисяч доларів. Так оцінили 10 муралів, які Тернер мав створити у місті. Все для того, аби запобігти появі незаконних графіті. Тобто робота митця була цілком легальною, пише Hyperallergic.

Читайте також: У Нью-Йорку відкрилася виставка, присвячена українському мистецтву

Але, очевидно, поліцію про це не попередили. Хоча програма "Міські стіни" діє з 2017 року. Тернера затримали саме коли він розмальовував чергову стіну. А через те, що у нього не було із собою документів, то художника забрали до відділення поліції. Там він провів цілу добу.

"Це оксюморон — робити щось для міста і бути заарештованим міською владою. Вони ставилися до мене, як до злочинця, хоча я виконував доручення міста", – прокоментував Тернер.

У поліції ж виправдовуються, що затримали художника, бо він чинив опір. Місцева влада за дії правоохоронців вибачилась і зазначила, що ті були з іншого округу, відтак не знали, що дії Тернера санкціоновані. Проте кинули камінчик і в город художника – мовляв, під час роботи він мав би тримати при собі дозвіл на створення графіті. Так неприємної ситуації можна було б уникнути.


Робота Sheefy McFly у Детройті // Zachary Meers

Тернер зазначив, що не впевнений, чи повернеться до виконання замовлення від міста.

"Можливо, я повернусь до роботи наступного тижня. Мені потрібно кілька днів, щоб зібратися і з'ясувати, чи буду я у безпеці", – додав вуличний художник.


Робота Sheefy McFly у Детройті // Zachary Meers