У 68-ому конкурсі краси "Міс Всесвіт" взяло участь 79 учасниць. Переможниця отримала почесний титул і корону, яку виготовила швейцарська компанія Mouawad.

Читайте також: "Міс Всесвіт 2019" Зозібіні Тунзі: біографія переможниці престижного конкурсу

Дівчина стала третьою переможницею з ПАР, яка завоювала титул "Міс Всесвіт". Зозібіні активно виступає проти насильства на грунті гендерних відмінностей і стереотипів.

Друге місце на конкурсі посіла 24-річна Медісон Андерсон з Пуерто-Ріко, а третє – 25-річна представниця Мексики Софія Арагон.

Представниця України Анастасія Субота не ввійшла до списку 20 красунь, які продовжили участь у фінальній боротьбі за звання "Міс Всесвіт 2019".

Додамо, у боротьбі за головну корону мало бути 90 переможниць національних відборів конкурсу краси з усього світу. Однак не всі красуні приїхали у США. До прикладу, представниці Росії Анастасії Біляк відмовили у візі. Схожою ситуацію була і з українкою Анастасією Субботою.

Модель з України виконала всі умови та вчасно подала документи на розгляд посольства, під час співбесіди чудово відповіла на всі питання англійською мовою та пояснила мету поїздки, але у консульстві Анастасії сказали, що вона "вже третя з метою поїхати представляти Україну на конкурсі краси". Відтак поїздка Субботи була під загрозою. Втім, 16 листопада дівчина повторно пройшла співбесіду в посольстві США і на цей раз все ж отримала візу.