У Таїланді пройшов довгоочікуваний фінал конкурсу краси "МІс Всесвіт 2018". За результатами голосування, перемогу здобула представниця Філіппін Катріона Грей.

Читайте також: Представниця України на конкурсі "Міс Всесвіт 2018" показала зворушливі фото з дитинства

Грандіозне шоу запам'ятається прихильникам яскравими виходами моделей та незвичними вбраннями. Особливо, національний одяг представниці В'єтнаму Х'Ген Ні. На подіум модель вийшла у незвичному вбранні, декорованому батонами з тканини. "Прикраси" сукні виглядали дуже натурально, тому в мережі вже встигли назвати красуню пересувною хлібницею.


"Міс Всесвіт 2018": вбрання представниці В'єтнаму / Mother Ship

Ймовірно, дизайнери кумедного вбрання хотіли поєднати національні традиції з шоу "ангелів" Victoria's Secret. Однак таке незвичне вбрання не тільки запам'яталось глядачам, але й вибороли місце для Х'Ген Ні у п'ятірці переможниць.

Зазначимо, що українка Карина Жосан представила на конкурсі розкішну національну сукню. "Модель вийшла на подіум у приголомшливому вбранні з назвою "Дерево життя".

Що таке "Міс Всесвіт"?
Це наймасштабніший і найпрестижніший міжнародний конкурс краси. Щорічно в конкурсі бере участь близько ста претенденток з п'яти континентів. Відразу після присудження титулу "Міс Всесвіт" його володарка переїжджає в Нью-Йорк. З цього моменту вона протягом року подорожує по світу, займається благодійністю. Переможниці конкурсу зробили чудові кар'єри в дипломатії, бізнесі, видавничій справі, кіно і телебаченні.