Про це повідомили представники конкурсу краси на офіційній сторінці в інстаграмі. Вже ввечері стане відомо ім'я переможниці, а боротимуться за корону сорок дівчат, які пройшли попередні випробування.

Читайте також: Міс Світу 2019: переможницею стала Тоні-Енн Сінгх з Ямайки

Конкурс краси відбувається у виставковому центрі ExCeL London в столиці Великобританії. А Україна, яку представляє харків'янка Маргарита Паша, пройшла у топ-40.

Міс світу 2019: які країни ввійшли у топ-40: Антигуа та Барбуда, Австралія, Бразилія, Британські Віргінські острови, Китай, Острови Кука, Данія, Англія, Франція, Гаяна, Гонконг, Індія, Індонезія, Ямайка, Кенія, Малайзія, Мексика, Молдова, Монголія, Непал, Нігерія, Нова Зеландія, Парагвай, Філіппіни, Польща, Португалія, Пуерто-Рико, Росія, Шотландія, Південна Африка, Іспанія, Таїланд, Тринідад і Тобаго, Туніс, Уганда, Україна, США, Венесуела, В'єтнам, Уельс.

У 2018 році переможницею "Міс світу" стала мексиканська модель Ванесса Понсе. Вона стала першою представницею Мексики, яка отримала корону на престижному конкурсі краси. Ванесса вже пройшлася на сцені під час "Міс світу 2019".

Згодом стало відомо імена дівчат, які ввійшли у "дванадцятку". На жаль, українка Маргарита Паша не пройшла, відтак не продовжує боротися за корону.

У топ-12 "Міс світу 2019" ввійшли представниці таких країн: Кенія, Нігерія, Бразилія, Мексика, Індія, Непал, Філіппіни, В'єтнам, Ямайка, Франція, Росія, Острови Кука.

Фіналістками "Міс світу 2019" стали учасниці з Нігерії, Бразилії, Індії, Ямайки та Франції.

Так, у конкурсі краси "Міс світу 2019" головну корону отримала представниця Ямайки Тоні-Енн Сінгх. Першою віце-міс було обрано дівчину з Францію, другою – з Індії.