Як повідомляє The Mirror, Бельгія визначилась з іменем переможниці конкурсу краси 11 січня. Саме в цей день на вітчизняних телеканалах показували пряму трансляцію грандіозного шоу, в якому красуні демонстрували не тільки свою вроду, але й інтелект. За результатами голосування суддів, перемогу здобула 23-річна Селін Ван Уйтсел.

Читайте також: Скандальна Маргарита Паша прокоментувала результати Міс Світу-2019

Проте участь дівчини у конкурсі не минула без конфузу. Під час фінального виходу на сцену Селін спіткнулась на сходинках і впала. За лічені секунди володарка титулу "Міс Бельгія-2020" підвелась і продовжила крокувати на оголошення результатів. Також можна побачити, як із Селін Ван Уйтсел випав бюстгальтер, який вона вирішила не піднімати та залишила на підлозі, пройшовши по сцені без білизни.

Ролик із падінням красуні одразу ж поширили у мережі, а впродовж доби його переглянули понад 27 тисяч разів. Та поки хейтери насміхались з невдачі дівчини, сама Селін Ван Уйтсел по-особливому прокоментувала конфуз.

Сьогодні я – найкращий приклад того, що в житті потрібно просто піднятися, якщо ти впав,
– заявила Селін Ван Уйтсел.

Відомо, що саме 23-річна "Міс Бельгія-2020" буде презентувати країну на "Міс Світу". Селін Ван Уйтсел позмагається з іншими 70 учасницями за головну корону шоу.