Про це Бородянський сказав кореспонденту Укрінформу під час міжнародного форуму "Креативна Україна".

Читайте також: Євробачення-2020: які країни офіційно підтвердили участь у пісенному конкурсі

Раніше в офіційній заяві пресслужби UA: Суспільне мовлення зазначалось, що учасники, які подаватимуться на Національний відбір у 2020 році в Україні (з 16 жовтня по 25 грудня), окрім стандартних вимог повинні підтвердити низку фактів, які пов'язані з гастролями в окупованому Росією Криму і у РФ.

Так, міністр культури, молоді і спорту України також підтримує те, що співаків, які гастролюють у країні-агресорі, не можна допускати до конкурсу.

"Я вважаю, що це справа Суспільного. І я підтримую Суспільне. Ми чітко повинні визначити, що є добром, а що є злом, і вміти відрізняти добро від зла... Культура є важливою складовою політики... Якщо співак, артист їде в Російську Федерацію – не в Крим, Крим – це Україна, – і виступає там, на мій погляд, це значить, що ця людина не відстоює українську позицію, не розуміє, що Росія – країна, яка на нас напала. І держава повинна сформулювати своє ставлення до таких поїздок", – заявив Бородянський.

Міністр додав, що його завдання – забезпечити українському артисту гарну матеріальну базу в Україні, щоб він "міг заробляти гроші тут, творити тут, бути сприйнятим суспільством".

Що відомо про Євробачення-2020?Міжнародний музичний конкурс пройде у Роттердамі, Нідерланди. Найбільш імовірними датами для проведення конкурсу в Нідерландах досі залишаються 12 травня (перший півфінал), 14 травня (другий півфінал) та 16 травня (фінал). Національний відбір Євробачення в Україні відбудеться 8, 15 та 22 лютого 2020 року. Заявки на участь в конкурсі можна подавати з 16 жовтня по 25 грудня 2019 року.