Сервіс Hopper HQ, який на основі SEO-аналізу щорічно показує, скільки коштує реклама в найпопулярніших зірок мережі, оприлюднив новий рейтинг. Оцінюючи доходи і популярність зірок в соцмережі, сервіс також враховував кількість фоловерів, залученість аудиторії і частоту публікацій. Традиційно зірок розділили по категоріях: зірки, краса, мода, фітнес, їжа, Lifestyle, спорт, подорожі.

Цікаво Володимир Кличко потрапив на обкладинку журналу Forbes: фото

Відзначимо, що знаменитості рідко роблять у своїх профілях рекламні публікації, адже ціна за них може бути надзвичайно великою, і їх можуть собі дозволити лише найпрестижніші бренди. LifeStyle 24 пропонує вам дізнатись, які зірки мають можливість найбільше заробляти за допомогою соціальної мережі Instagram.

Двейн Джонсон

Найбільше за одну рекламну публікацію в мережі платять американському актору Двейну Джонсону – 1 мільйон 15 тисяч доларів. На його сторінку підписані 190 мільйонів користувачів, що є одним з найбільших показників в даній мережі, тому і ціна за рекламу є цілком виправданою. У 2019 році чоловік перебував аж на 6 місці у рейтингу багатіїв інстаграму – тоді він заробляв 650 тисяч доларів за рекламний допис.

Кайлі Дженнер

Минулорічна "королева рейтингу" – блогерка Кайлі Дженнер цьогоріч змістила позицію на одну сходинку нижче. Якщо раніше вона брала за рекламу 1 мільйон доларів, то у 2020 році її вартісь стала дещо меншою – 986 тисяч доларів. На її інстаграм-сторінку підписані 185 мільйонів користувачів.

До слова Кайлі Дженнер позбавили звання наймолодшої мільярдерки: гостра реакція зірки

Кріштіану Роналду

Трійку лідерів у рейтингу найбагатших зірок в інстаграмі закріпив відомий португальський футболіст Кріштіану Роналду. Він щороку займає одні з перших позицій за заробітком в інстаграмі, у рейтингу Forbes та інших престижних списках. Один рекламний допис у спортсмена коштує 889 тисяч доларів. На його акаунт підписані 230 мільйонів користівачівю Минулоріч одна рекламна публікація Роналду коштувала 750 тисяч доларів.

Варто знати Не Роналду: названо найбагатшого спортсмена 2020 року за версією Forbes

Пропонуємо дізнатись перелік з 10 найбільш високооплачуваних зірок інстаграму:

  1. Двейн Джонсон (190 мільйонів підписників) – 1,015 мільйонів доларів;
  2. Кайлі Дженнер (187 мільйонів підписників) – 986 тисяч доларів;
  3. Кріштіану Роналду (230 мільйонів підписників) – 889 тисяч доларів;
  4. Кім Кардашян (179 мільйонів підписників) – 858 тисяч доларів;
  5. Аріана Гранде (194 мільйони підписників) – 853 тисячі доларів;
  6. Селена Гомес (183 мільйони підписників) – 848 тисяч доларів;
  7. Бейонсе (150 мільйонів підписників) – 770 тисяч доларів;
  8. Джастін Бібер (141 мільйон підписників) – 747 тисяч доларів;
  9. Тейлор Свіфт (136 мільйонів підписників) – 722 тисячі доларів;
  10. Неймар (139 мільйонів підписників) – 704 тисячі доларів.