Натхненням для створення нової колекції стала взаємна любов Кайлі Дженнер і її дочки Стормі, якій 1 лютого має виповнитися два роки, до метеликів. Це стане першою колаборацією мільярдерки у 2020 році.

Читайте також: Кайлі Дженнер засвітила пишні груди у святковому вбранні: фото

На своїй сторінці в інстаграмі Кайлі опублікувала знімок, на якому показано, як дівчинка зосереджено працює, розглядаючи кілька продуктів колекції. Під рукою Стормі – фотографії нової палетки засобів для губ Lip Kit. Ім'я дочки Дженнер буде написано на усіх обгортках, які також прикрашені метеликами.

Додамо, що Кайлі і батько Стормі Тревіс Скотт мають схожі татуювання метеликів, а протягом останніх місяців блогерка часто ділиться знімками у різних костюмах, картинах та прикрасах з метеликами.

Дочка Кайлі Стормі вже є великим прихильником косметики бренду зіркової мами. Місяць тому мільярдерка опублікувала відео, на якому дівчинка розмазує рідкий блиск на губах та сміється з цього.

Раніше Кріс Дженнер розповідала в одному з інтерв'ю, що Кайлі бачить себе у бренді і через 20 років та, ймовірно, передасть свій бізнес дочці.