Про це пишуть на TechCrunch.

Сума інвестицій не називається, проте компанію мільярдера перейменують у Virgin Hyperloop One, а Бренсон увійде до її ради директорів. Також в рамках співпраці буде створений новий пасажирський підрозділ Hyperloop One.

Читайте також: Випробування Hyperloop One: потяг Ілона Маска вразив шаленою швидкістю

Сама компанія готова опрацьовувати технічні рішення для перевезення пасажирів і вантажів. Також відзначається, що інвестиції від Virgin Group дозволять прискорити комерціалізацію проекту.

У виданні додають, що гроші – це не єдиний зв'язок між Hyperloop One і Virgin. Зокрема, колишнім співробітником Virgin є глава інженерного підрозділу компанії Hyperloop One Джош Гегел. І сам Бренсон розповів, що відвідав Hyperloop One на початку цього літа, щоб подивитися випробування надшвидкісного потягу в Неваді.

Нагадаємо, що Hyperloop – це проект вакуумного поїзда, запропонований американським мільярдером Ілона Маском. На даний момент він не реалізований, але створенням прототипів займаються три компанії: SpaceX, Hyperloop One (тепер – Virgin Hyperloop One) і Hyperloop Transportation Technologies.

До слова, компанія Virgin Galactic, яку очолює Бренсон, входить у конгломерат компаній Virgin Group та займається організацією туристичних суборбітальних космічних польотів (починаючи з 2012 року) і запусків невеликих штучних супутників. В майбутньому компанія планує запропонувати своїм клієнтам орбітальні польоти.

Читайте також: Річард Бренсон – ексцентричний мільярдер, ентузіаст космічного туризму