Перебуваючи вдома на карантині, зіркова матуся почала частіше ділитися з підписниками домашніми світлинами своєї сім’ї. Так, знаменитість опублікувала в інстаграмі ніжне фото, на якому вона зображена з маленькою донечкою Озіан під час процесу годування грудьми.

Читайте також Ілон Маск показав новонародженого сина: чуттєве фото

44-річна акторка зазначила в дописі, що дуже цінує моменти, які проводить з маленькою донечкою.

Я така вдячна за ці тихі моменти з моєї веселкою. Догляд за нею – один з моїх улюблених днів. Цей солодкий маленький кекс дивиться на мене своїми проникливими очима, крихітними руками, своїм неймовірним ароматом, цим пухнастим волоссям. Я дуже ціную цей період нашого життя. Такий короткий момент в моєму житті, але він принесе найсолодші спогади, коли я озирнуся назад,
– щемливо зазначила Йовович.

Нещодавно акторка опублікувала кумедну світлину донечки, а підписники в коментарях посміялися з насупленого вигляду Озіан.

Сім’я акторки Міли Йовивоч та режисера Пола Андерсона виховує ще двох доньок: 5-річну Дешіел та 12-річну Евер. Остання долучається до життя Голлівуду та активно розвиває кінокар'єру та пробує себе у модельній діяльності. Евер вже встигла знятися у фільмі "Чорна Вдова" та прикрасила обкладинку нового випуску журналу Flaunt.