Міла Куніс – приваблива та розкішна акторка, яка привертає увагу яскравою зовнішністю. Однак не завжди вибір одягу знаменитості вдалий. Це вона підтвердила під час нещодавнього виходу на червону доріжку в Лос-Анджелесі.

Читайте також: Більшого несмаку не знайти, – у мережі нещадно розкритикували образ Насті Каменських

Як відомо, в Каліфорнії відбулась прем'єра очікуваної кінострічки "Шпигун, який мене кинув". Запальну Одрі в фільмі зіграла Міла Куніс, тому разом із зірковими колегами вона покрасувалась на червоній доріжці. Проте поява зірки викликала шквал несхвальних коментарів у мережі.

Для світського заходу чарівна Міла обрала світлий комбінезон від дизайнерського бренду Johanna Ortiz. Вбрання оголювало плечі акторки та мало стильний крій зі спадаючою тканиною. І хоч одяг був з останніх колекцій, проте на зірці він виглядав вкрай неохайно. За словами експертів, комбінезон був з простої тканини, тому після поїздки Міли Куніс до місця церемонії він виглядав пом'ятим.

Та не тільки це розкритикували у мережі. Зірка відмовилась від білизни, відтак її груди виглядали зовсім не привабливо, що підмітили користувачі мережі. Хейтери вже назвали образ Міли Куніс провальним.