Міла опублікувала чарівну світлину на особистій сторінці в інстаграмі. Знаменитість показала молодших дітей та зазначила, що доньки дуже люблять гратися одна з одною.

Читайте також Міла Йовович показала, як донечка розважається на карантині: яскраві фото

Озіан народилася в лютому 2020 року. Зараз дівчинці майже 5 місяців і їй неймовірно подобається дізнаватися щось нове та цікаве. За словами зіркової матусі, маленька принцеса обожнює проводити час зі своєю старшою сестричкою Дешіел, якій зараз 5 років.

Дивіться, як Дешіел грає з Озіан – це неймовірно. Вона захоплюється своєю маленькою сестрою, так любить бути з нею. Змушує мене почуватися добре, бачити наскільки їм комфортно разом. Пишаюся моєю середньою дівчиною!
– написала в публікації Міла.

На фотографії, яку Йовович поширила в мережі, обоє дівчаток лежать на ліжку та усміхаються, щасливі, бо разом. Озіан намагається розповісти щось сестричці та радіє, що вона поруч.

Нагадаємо, Міла Йовович перебуває у шлюбі з англійським кінорежисером Полом Вільямом Скоттом Андерсоном. Окрім доньок Озіан та Дешіел, подружжя також виховує 12-річну Евер, яка вже пробує себе у модельній кар'єрі та кіноіндустрії.