Ольга Сумська стала гостею "Зіркового шляху". Саме в ефірі цієї програми акторка поділилась секретами свого особистого життя. Зокрема, зірка зізналась, що давно позбулась непривабливих халатів чи футболок зі штанами. Навіть вдома Ольга Сумська хоче виглядати бездоганно, щоб не втрачати пристрасть з чоловіком.

Читайте також: Я керуюсь власною теорією БДСМ, – Оля Цибульська з гумором відкрила секрет свого сімейного щастя

"Чоловіки люблять очима, і від них нічого не можна приховати. Я іноді помічаю цей погляд Віталіка, коли він так пильно дивиться на мене. І в цьому погляді я читаю: "О, мамо, сьогодні ти the best!". Як це бадьорить жінку! А коли ти в якомусь розтягнутому костюмі, футболці чи в жахливому халаті ходиш будинком... Ні, я все це викинула. У мене тепер домашній одяг дуже спокусливий. І таких костюмчиків багато", – розповіла Ольга Сумська.

Окрім цього, акторка має свої секрети з Віталієм Борисюком, які допомагають їм зберегти почуття упродовж 24 років шлюбу. Ольга Сумська спить з чоловіком у різних кімнатах та часто приносить йому зранку каву. Водночас Віталій Борисюк також радує свою кохану сюрпризами: він готує ранкові фреші та нарізку фруктів.

"Іноді я приношу йому в ліжко каву зі словами: "Смачного, сонечко". І Віталіка це бентежить. Він іноді приносить мені фреш і фрукти. Ми любимо так почати ранок. Наразі ми спимо в окремих спальнях, і я вважаю, що це абсолютно нормально. Тому що у нас такий спосіб життя, що ми постійно разом: і вдома, і на роботі. Краще постукати: "Графине, до вас можна?" – "Так". І мені це так подобається. Я мріяла саме про це: "Графиня, до вас можна? Це князь Борисюк", – поділилась Ольга Сумська.

Це дещо незвична практика для українців. Однак в шоу-бізнесі є чимало пар, які мають у будинку окремі спальні. Так, Оля Полякова також зізналась, що не ночує в одному ліжку зі своїм чоловіком. Артистка пояснила, що має дуже чутливий сон, тому прокидається від найменшого шарудіння.

"Я дуже погано сплю, погано засинаю, прокидаюся від маленького шарудіння. А він може і захропіти. І взагалі я вважаю, що це тільки, коли було квартирне питання, люди вигадали спати в одному ліжку. А до цього, коли в людей були нормальні хати, то завжди була жіноча спальня в королеви, а в короля була чоловіча спальня. В них були таємні ходи і вони там ходили одне до одного, радували і розходилися нормально спати", – пояснила Оля Полякова.