Офіційно нова тема Met Gala 2019 року звучить як Camp: Notes on Fashion ("Кемп: нотатки про моду"). Тобто відповідно до заявленої теми всі костюми повинні відображати естетику Кемпу, яка характеризується іронією, деякою вульгарністю, підвищеною театральністю і прихильністю до поганого смаку.

Читайте також: Met Gala 2018: найяскравіші зіркові образи з червоної доріжки

Кемп особливо був популярний у 1960-ті роки, який часто висвітлювали у своїх фільмах такі режисери як Джордж і Майк Кучар, Джек Сміт, Енді Воргол, Джон Уотерс ("Рожеві фламінго", "Лак для волосся", "Поліестер").

Дивіться епізод з фільму "Рожеві фламінго":

Один з організаторів заходу – головний куратор Інституту костюма музею Метрополітен Ендрю Болтон – вже кілька років займався цією темою і давно відчував, що вона викличе великий культурний резонанс. На виставці костюмів під час балу Met Gala 2019 буде представлено близько 175 експонатів, у які входитимуть чоловічі та жіночі костюми, живопис, скульптура та графіка.

Новими співголовами 24-го за рахунком балу стануть музикант Гарі Стайлз, співачка Леді Гага, тенісистка Серена Вільямс, креативний директор Gucci Алессандро Мікеле та редакторка журналу Vogue Анна Вінтур. У 2019 році Met Gala 2019 за традицією відбудеться в перший понеділок травня.

Що відомо про бал Met Gala?Щорічний бал Met Gala об'єднує найвідоміших осіб модної і кіноіндустрії, які з’являються на червоній доріжці у відповідних образах до заявленої тематики. Головним організатором такої фешн-події стає головна редакторка модного видання Vogue Анна Вінтур.

Потрапити на розкішний вечір не так легко, оскільки ціна вхідного квитка на бал складає не менше 30 тисяч доларів, не говорячи вже про саму вечірку, яка відбувається без присутності камер та папараці, – близько 275 тисяч доларів за місце за столиком. Окрім знатних спонсорів, які підтримують цю грандіозну подію, всі зібрані кошти на балу відправляються на підтримку самого фонду Інституту костюма Метрополітен-музею.