Журналісти складають такий список щороку за період ж жовтня попереднього року по жовтень теперішнього року. П'ятий рік поспіль перше місце в рейтингу Forbes займає Майкл Джексон.

Читайте також: 40 років без "Короля": хіти Елвіса Преслі, які приголомшили світ

1 місце. Майкл Джексон – 75 млн доларів

За останній рік Майкл Джексон, який помер у 2009 році, заробив 75 млн доларів. Таку суму спадкоємцям короля поп-музики принесли його частка в музичному каталозі EMI, а також пісня Джексона, яку знаменитий Cirque du Soleil використав для свого шоу в Лас-Вегасі.

2 місце. Арнольд Палмер – 40 млн доларів

Гольфіст Арнольд Палмер помер в 2016 році і за рік після смерті зумів заробити 40 млн доларів завдяки брендовому одягу Palmer. Понад 400 магазинів продають речі під цією маркою в Азії. Крім того, AriZona Beverages щорічно випускає 400 мільйонів банок напою Arnold Palmer за його рецептом.

3 місце. Чарльз Шульц – 38 млн доларів

Художник-карикатурист Чарльз Шульц, який придумав пса Снупі, приніс своїм спадкоємцям завдяки своєму творінню 38 млн доларів за останній рік. А помер Шульц ще 17 років тому.

4 місце. Елвіс Преслі – 35 млн доларів

Від смерті короля рок-н-ролу минуло 40 років, а він досі популярний! І цього року заробив ще більше, ніж торік – 35 млн доларів проти 27 млн. Усе завдяки новому розважальному комплексу Elvis Presley's Memphis і готелю The Guesthouse, що недавно відкрився у Грейсленді – маєтку співака в Мемфісі.

5 місце. Боб Марлі – 23 млн доларів

Боб Марлі помер у 1981 році, а його музика досі живе. Та прибуток приносить не лише вона, а ще й навушники та інша аудіотехніка під брендом House of Marley. Також гроші приносить компанія Marley Beverage Co., створена спадкоємцями співака.

Решта списку виглядає так:

6. Том Петті (співак) – 20 млн доларів.

7. Прінс (співак) – 18 млн доларів.

8. Доктор Сьюз (дитячий письменник і мультиплікатор) – 16 млн доларів.

9. Джон Леннон (музикант) – 12 млн доларів.

10. Альберт Ейнштейн (фізик) – 10 млн доларів.

11. Девід Бові (співак) – 9,5 млн доларів.

12. Елізабет Тейлор (акторка) – 8 млн доларів.

13. Бетті Пейдж (фотомодель) – 7,5 млн доларів.